Czy bezprzewodowe akcesoria komputerowe są warte tego zamieszania?

W dążeniu do zwiększenia ergonomii i usprawnienia akcesoriów komputerowych ograniczono liczbę kabli, co w rezultacie doprowadziło do powstania urządzeń bezprzewodowych. Tak, w dzisiejszych czasach nie ma potrzeby podłączania przewodu do wieży biurkowej i monitora, klawiatury czy myszy. Czy te akcesoria są wróżką czy czymś podobnym? Nie do końca, ale na pewno są bardzo sprytne.

Podobnie jak modułowe krzesła biurowe, które można z łatwością przemieszczać, bezprzewodowe akcesoria komputerowe mogą robić to samo. Jeśli w Twoim biurze obowiązuje system hot desking lub jego konfiguracja jest bardziej płynna, akcesoria bezprzewodowe będą pasować idealnie, ale czy są jakieś minusy?

Oczywiście. Na profesjonalnym biurku biurowym z bezprzewodowym monitorem, klawiaturą, myszą itp. z pewnością będzie mniejszy bałagan, ale te akcesoria muszą być ładowane. Oznacza to, że w miarę zmniejszania się poziomu naładowania będą one tracić swoją moc, co może mieć negatywny wpływ na wydajność pracy. Akcesoria te są zwykle droższe niż zwykłe, a wykonują dokładnie tę samą pracę. W zasadzie płacisz za brak kabli, co może, ale nie musi, stanowić problemu dla Ciebie i Twojego stylowego biurka.

Czy podobają Ci się bezprzewodowe akcesoria komputerowe?

Autor

Julia Kosoń

Redakcja insanity-records.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@insanity-records.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z odpowiednim wyposażeniem biura. Radzimy, na które elementy warto zwrócić uwagę, oraz przekonujemy, że właściwe zaaranżowanie poczekalni wcale nie jest kosztowne.

Zadbaj o komfort swojego miejsca pracy.