Efektywne planowanie 101

Zarządzanie czasem jest pojęciem, które obejmuje wiele podtematów. Jednym z takich tematów jest planowanie, czyli zarządzanie dziennikiem.

Jeśli chcesz w magiczny sposób stworzyć więcej czasu w ciągu dnia, abyś mógł zrobić więcej przy biurku, nauczenie się, jak prawidłowo planować, pomoże Ci to osiągnąć.

Zapoznaj się z tą infografiką, aby poznać kilka świetnych pomysłów.

Źródło - https://blog.skilful.co/time-management-infographic/

Jak widać, wpisanie zadań do kalendarza i wygospodarowanie na nie czasu oznacza, że faktycznie je wykonasz. Jeśli zapiszesz je na liście, pozostanie ona tam przez długi czas, prawdopodobnie nigdy nie doczekawszy się odhaczenia. Im bardziej lista ta będzie się wydłużać, tym bardziej będziesz się nią stresować. Korzystaj z dziennika i wpisuj zadania do niego, wykonując je w miarę czas w miarę upływu czasu.

Planowanie może być tak proste!

Zarządzanie czasem to sposób na dotrzymanie terminów i obniżenie poziomu stresu. Dobrym rozwiązaniem jest także szukanie cichszych miejsc do pracy, gdy trzeba się skoncentrować, np. kabin i ekranów.

Zarządzanie czasem to szybka droga do produktywności, zgadzasz się z tym?

Autor

Kacper Kaczor

Redakcja insanity-records.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@insanity-records.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z odpowiednim wyposażeniem biura. Radzimy, na które elementy warto zwrócić uwagę, oraz przekonujemy, że właściwe zaaranżowanie poczekalni wcale nie jest kosztowne.

Zadbaj o komfort swojego miejsca pracy.